Untitled Document
.
.
 
Untitled Document
.
Göz Kamaştıran Açılı..
Yeni sitemiz faaliye..
Untitled Document
.
BANYO
MUTFAK
YATAK ODASI
PORTMANTO
Untitled Document
.
KUTER ŞEN
ÖZALTUN İNŞAAT
HAKKI BEY KONAKLARI
SONY
.
.
Untitled Document
 

ANGIN MOBİLYA’nın kuruluş tarihi 1963 yılıdır. İlk Atölyesini ağabeyleriyle birlikte açan Ahmet ANGIN ilk iş olarak da İl Trafik Bürosunun dekorasyonu yaparak yavaş yavaş çizgisini belirlemeye başlamıştır.

1982 yıllarında Marangozlar sanayinde ek işyerini açarak hizmet portföyünü genişletmiş 1990lı yıllarda ağabeyleriyle olan ortaklığını bitirerek çalışanları ile birlikte bu sektöre ciddi ve profesyonel anlayışla yaklaşmışlardır.


Mesleğine çıraklıktan başlayarak ustalığa kadar ilerleten Ahmet ANGIN ve çalışanları ahşabı işlerken günün modern anlayışını ona yansıtmaktadır. Komple ev dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, büro, villa bahçe dekorasyonunda sayısız iş çıkararak kişiye özel mimari tasarımlarıyla müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadırlar.

27 kişilik çalışma ekibi, yeniliklere açık çalışma anlayışıyla günümüze kadar birçok firmaya ve şahısa hizmet veren ANGIN MOBİLYA daha kaliteli ve modern şekilde müşterilerini ürünleriyle buluşturmak amacıyla İlhan ARAS cd. deki showroom'u açmış ve imalathanesini de bu bölgeye taşımıştır.

Yıllardır birçok ilde ÖZALTIN İnşaat Şirketler Grubu ile birlikte banka şubesi, baraj lojmanı, devlet okulu, sinema salonu, otel ve tatil köyleri gibi işler yapmasının yanı sıra
Adapazarı'nda Teverler İnşaat, Öner Ticaret, Arma Filtre, Atasan Çelik, Tuna Tan gibi firmalara ve son olarak da Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası'na istenilen işleri en kısa sürede en kaliteli şekilde ulaştırmıştır.

“Siz Sadece Hayal Edin” sloganıyla tüm müşterilerine dekorasyonda sınırsız bir kapı aralayan ANGIN MOBİLYA 43 yıldır devam eden güveniniz için sizlere teşekkür eder…

 
 
Untitled Document

Pro Web İnternet ve Multimedya Hizmetleri